AGENDA W FAZIE CIĄGŁEGO PRZYGOTOWANIA - MOŻE ULEC ZMIANIE

10 października
14:00-18:00
Budowa stoisk sponsorskich
14:00-18:00
Piotr Pytel (Twoi Eksperci)  Jak zatrudnić świetnego pracownika?
14:00-18:00
Michał Latuszewski (KLARP)  Prawne aspekty sprzedaży operatora telekomunikacyjnego
18:00-19:30
Relaks
20:00-00:00
Before Party

11 października - Sala Panelowa
09:00-09:15
Grzegorz Szeliga (iNET Group)  Rozpoczęcie konferencji 
09:20-09:40
Michał Zawidzki (KLARP)  Zawarcie umowy na internet przez internet
09:45-10:15
Tomasz Leśniak (Kontu)  KONTU - mniejszy wysiłek - lepsze wyniki finansowe
10:20-11:05
Dominik Skwirtniański, Jarosław Kazanowski (Światłowód Inwestycje)  Milion szans dla Twojego biznesu w zasięgu Światłowód Inwestycje! A to dopiero początek!
11:10-11:50
Grzegorz Szubert (3S)  Siła trzech - czyli jak możesz zarobić więcej na rynku telko.
11:55-12:25
Jarosław Burchacki (Orange)  Jeszcze lepszy dostęp do sieci FTTH - zmiany i promocje w ofercie BSA Orange
12:30-13:00
Katarzyna Orzeł (Brightspot)  Środki na budowę sieci z KPO i FERC - co wiemy na chwilę obecną?
13:00-14:30
Przerwa obiadowa 
14:35-15:05
Michał Latuszewski (KLARP)  Śmierć, ciężka choroba lub rozwód przedsiębiorcy telekomunikacyjnego - aspekty prawne
15:10-16:10
Piotr Pytel (Twoi Eksperci)  Jak poukładać firmę w 12 krokach?
16:15-17:00
Dariusz Fudala (SayF)  Kontrole nie tylko z UKE i nowe przepisy to nie tylko PKE
17:05-17:25
Michał Latuszewski (KLARP)  Jakość świadczenia usług - prawidłowe zapisy w umowie
17:30-18:00
Grzegorz Szeliga (iNET Group)  W którą stronę kroczy iNET Group? 
18:00-19:30
Relaks 
20:00-02:00
Xbest Party 
11 października - Sala Prelekcyjna
09:00-09:15
Grzegorz Szeliga (iNET Group)  Rozpoczęcie konferencji na sali Panelowej
09:20-09:55
Sebastian Opiela (Cambium Networks)  ePMP odsłona czwarta czyli AX-owa platforma od Cambium Networks
10:00-10:35
Maciej Jojczyk (Brightspot)  Sprzedaż sieci telekomunikacyjnych - najważniejsze kwestie biznesowe (wycena sieci, HP, EV, EBITDA, dług netto, cena zatrzymana) 
10:40-11:15
Piotr Bienias i Piotr Jurczak (Fortinet) Fortinet Carrier Grande NAT 
11:20-12:05
Anna Gąsecka (BNA Adwokaci)  Nowe wzorce dokumentów dla abonenta w PKE - Czemu warto przygotować się do ich wdrożenia?
12:10-12:30
Marek Owedyk (KLARP)  Decyzja dostępowa od Prezesa UKE - procedura
12:35-13:10
Rafał Ćmiel (BATNA24)  Ranking najlepszych routerów z wi-fi 6/ax
13:15-14:30
Przerwa obiadowa 
14:35-15:15
Adrian Olkis (Epulegal)  Windykacja - kiedy pieniądze leżą na ulicy...
15:20-16:00
Mgr. Matej Pavelka PhD. (Flowcutter)  FLOWCUTTER - New Traffic Analysis Tool
16:05-16:35
Ekspert z firmy (Juniper)  Temat wkrótce
16:40-17:10
Paweł Gacka (Enter T&T) Jak nie dać się oszukać operatorowi, czyli wszystko o fraudach telekomunikacyjnych.
17:15-17:55
Paweł Gacka (Enter T&T) i Arkadiusz Jakubczyk (Orange) Gdzie jest kasa czyli mniejsze nakłady, a większe korzyści
18:00-19:30
Relaks
20:00-02:00
Xbest Party

12 października - Sala Panelowa
10:00-10:30
Grzegorz Szeliga (iNET Group)  Co słychać w branży? 
10:35-10:55
Marek Owedyk (KLARP)  Czy możesz zmienić decyzję o zajętości pasa drogowego? 
11:00-11:45
Dominik Łaciak (Kopalnia Kreatywna)  Jak zmienia się Facebook i Social Media
11:50-12:50
Dominik Łaciak i Radosław Wojnar (Kopalnia Kreatywna)  Życie w bazie na Spitsbergenie
12:55-13:10
Grzegorz Szeliga (iNET Group)  Zakończenie konferencji 
13:00-14:00
Przerwa obiadowa 
13:00-15:00
Składanie stoisk sponsorskich
12 października -  Sala Prelekcyjna
10:00-12:55
Ziemowit Marcinkowski (FibreSpeed SL) Temat wkrótce
12:55-13:10
Grzegorz Szeliga (iNET Group)  Zakończenie konferencji 
13:00-14:00
Przerwa obiadowa 
13:00-15:00
Składanie stoisk sponsorskich