Atrakcje
Człowiek nie zyje tylko konferencją. Wyjazd do Zakopanego jest idealnym momentem aby zrobić przystanek, złapać oddech i zregenerować siły przed zakończeniem roku. Aby umilić Państwu wypoczynek, udało nam się zorganizować regionalny zestaw atrakcji. Jeżeli chcesz wziąć udział w którejś z poniższych atrakcji, skorzystaj z formularzy zamieszczonych poniżej.
Strefa Aqua

Przeszklona strefa basenowa z przepięknym widokiem na tatrzańską panoramę. Jest tu wszystko, czego potrzebujesz do aktywnego relaksu i wypoczynku.

Strefa Relaksu

Strefa Relaksu to unikalne Saunarium, z tężnią solną, saunami fińską, "zakopiańską", infrared i pierwszymi na Podhalu tepidarium oraz caldarium, w połączeniu z surowym górskim klimatem panującym w Zakopanem, pozwalają Gościom na powrót do pełnego dobrostanu fizycznego. 

Strefa Spa

Odkryjesz w niej bogatą ofertę autorskich masaży i rytuałów oraz specjalistycznych zabiegów. Oprócz profesjonalnych gabinetów, przygotowaliśmy też wyjątkowy pokój VIP na romantyczny wieczór dla dwojga lub niezapomniane SPA Party dla przyjaciół. 

Pełną ofertę SPA znajdziesz tutaj.

W lutym 2019 r. hotel otrzymał nagrodę w jubileuszowej edycji Perfect SPA Awards dla najlepszego hotelu sieciowego SPA w Polsce! 

Siłownia

Nowoczesna siłownia ze specjalistycznym sprzętem do treningu siłowego i kardio. Zrealizujesz tu swój plan treningowy, popracujesz nad sylwetką lub zrelaksujesz się po konferencji. 
Siłownia otwarta jest w godzinach od 8:00 do 22:00.

Plan przejazdu

Przygotujemy dla Państwa poczęstunek do dorożek: regionalny napiwek oraz koszyk z pajdą chleba ze smalcem, kiełbasą i oscypkiem. 
Po zakończeniu jazdy zachęcamy do spędzenia czasu przy ognisku z samodzielnym pieczeniem kiełbasy, bigosem w kociołku lub kolacją w restauracji, w towarzystwie gawędziarza przy dźwiękach góralskiej kapeli. Formularz zgłoszeniowy : Przejazd dorożkami.
 

Plan spływu

Zakola ciągną się na przestrzeni 8 km a ściany skalne otaczające rzekę sięgają w niektórych miejsca 300 metrów w górę. 
Oferta zawiera najczęściej dojazd busem, bilet na spływ (bez oczekiwania w kolejce), wstęp do Parku Pienińskiego, ubezpieczenie.

Atrakcja jest uzależniona od warunków pogodowych. W przypadku wystąpienia złych warunków pogodowych, atrakcja będzie odwołana.Formularz zgłoszeniowy : Spływ dunajcem.
Wprowadzeniem do zabawy jest historia niezwykle barwnego miasta epoki 20-lecia międzywojennego, kiedy to na ulicach można było spotkać niezwykłych artystów jak Witkacy, Szymanowski, Malczewski czy Makuszyński.
Zawodnicy będą musieli dotrzeć do najbardziej znanych miejsc związanych z historią miasta. Aby to zrobić muszą zbierać wskazówki, mierzyć się z niezwykle trudnymi zadaniami i próbami, które przygotowali górale, zbójnicy, fiakrze i przekupki góralskie. 

PUCENIE OSCYPKA

Jednym z przystanków na mapie naszej gry będzie bacówka, gdzie drużyny pod czujnym okiem bacy i juhasów będą musieli nauczyć się wyrabiania, czyli „pucenia” najprawdziwszego oscypka.

DOJENIE OWIEC

Kolejną konkurencją u bacy będzie próba polegająca na dojeniu owiec pod czujnym okiem juhasów. 

ZJAZD TYROLSKI

Jest to zjazd na linie rozpiętej kilkanaście metrów nad ziemią. Osoba zjeżdżająca jest zabezpieczana i asekurowana przez animatora. 

STRZELANIE Z PROCY

Każdy zawodnik z drużyny ma do dyspozycji dwa strzały. Celem, do którego należy strzelać są balony. Za każdy udany strzał przyznawane są punkty dla drużyny. Dla utrudnienia pomiędzy celami będzie ustawiona makieta Harnasia, w którego „Broń Panie Boże” nie wolno trafić. 

POLOWANIE NA NIEDŹWIEDZIA

Do dyspozycji drużyny będą przygotowane specjalne ciupagi lub toporki, którymi trzeba będzie trafić w tarczę. Liczba przyznanych punktów zależy od celności gracza. 

KRĘGLE PO GÓRALSKU

Drużyna będzie mogła sprawdzić również swoje siły w góralskich kręglach. Tradycyjne kręgle zastąpione zostały przez drewniane paliki.Formularz zgłoszeniowy : Gra miejska.

Stworzony został do jazdy po śniegu, błocie, piasku - idealnie radzi sobie w ciężkim, niedostępnym dla zwykłych rowerów terenie.

Doskonała zabawa połączona z ćwiczeniami na świeżym powietrzu z całą pewnością na długo zapadnie w pamięci każdego rowerzysty. 
Dla początkujących proponujemy trasę w malowniczej Dolinie Chochołowskiej, natomiast dla zaawansowanych ciekawym wyzwaniem będzie Hala Gąsienicowa (trasą od Brzezin).
Oferta maksymalnie dla 30 osób. 

W przypadku wystąpienia złych warunków pogodowych, atrakcja będzie odwołana.


Formularz zgłoszeniowy : FATBIKE.


 
Zastrzegamy sobie możliwość do odwołania atrakcji. Aby dana się aktywność, wymagana jest określona ilość uczestników i odpowiednie warunki pogodowe.