14 września
14:00-18:00
Piotr Pytel (Twoi Eksperci)  Wystąpienia publiczne dla prelegentów 

15 września - Duża sala prelekcyjna
09:00-09:15
Grzegorz Szeliga / Grzegorz Janikowski (iNET Meeting / OKTEL)  Rozpoczęcie konferencji 
09:20-09:55
Łukasz Zjawiński (TechMine)  Temat wystąpienia wkrótce
10:00-10:55
Piotr Pytel (Twoi Eksperci)  Temat wystąpienia wkrótce
11:00-11:35
Krzysztof Chabros (Veracomp)  Prelekcja Złotego Sponsora
11:40-12:35
Bernard Fruga (Fruga Net)  Temat wystąpienia wkrótce
12:40-12:55
Andrzej Andruszków (Avios)  Wyszarpać czas na wszystko! Sposoby i sztuczki
13:00-14:30
Przerwa obiadowa
14:30-15:05
Natalia Kozielewska, Magdalena Królikowska (kl-kancelaria)  Uszkodzenie sieci światłowodowej - jak uzyskać odszkodowanie od sprawcy zdarzenia
15:10-15:45
Dawid Szwugier (Ovigo)  Oglądaj telewizję w sieci Twojego lokalnego dostawcy Internetu
15:50-16:25
Michał Latuszewski (KLARP)  Prosta spółka akcyjna - Nowa forma prawna prowadzenia działalności telekomunikacyjnej
16:30-17:05
Grzegorz Szeliga (iNET Group)  Temat wystąpienia wkrótce
17:10-17:45
Andrzej Andruszków, Marcin M. Drews (AVIOS)  IPTV Q&A – najciekawsze pytania, niezwyczajne odpowiedzi
17:45-19:30
Mecz towarzyski - 25 INET Meeting / OKTEL6
19:30-23:00
Xbest Party
23:00-04:00
zabawa z DJem
15 września - Mała sala prelekcyjna
09:00-09:15
Grzegorz Szeliga, Grzegorz Janikowski (iNET Group/OKTEL)  Rozpoczęcie konferencji
09:20-09:55
Piotr Szafran (Network Experts)  Cisco
10:00-12:35
Program wystąpień wkrótce
12:40-12:55
Robert Gawroński (TP-Link)  Temat wystąpienia wkrótce
13:00-14:30
Przerwa obiadowa
14:30-15:05
Sylwester Chojnacki (Cambium)  Prelekcja sponsora
15:10-15:45
Marcin M. Drews (AVIOS)  Łowcy Przygód – od szalonego vloga do IPTV – studium przypadku
15:50-18:05
Program wystąpień wkrótce
18:05-19:30
Relaks
19:30-23:00
Xbest Party
23:00-04:00
Zabawa z DJem

16 września - Duża sala prelekcyjna
09:00-09:35
Katarzyna Orzeł (Kancelaria Orzeł) Ulga podatkowa IP BOX
09:40-10:15
Piotr Szafran (Network Experts) Temat wystąpienia wkrótce
10:20-10:55
Adrian Olkis (Epulegal) Temat wystąpienia wkrótce
11:00-11:35
Grzegorz Janikowski (WRIX) Czas, jedyny nieodnawialny zasób w projekcie telekomunikacynym
11:40-12:15
Piotr Fuglewicz (Techmine) Temat wystąpienia wkrótce
12:20-12:55
Michał Latuszewski (KLARP) Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych w działalności telekomunikacyjnej
13:00-14:30
Przerwa obiadowa
14:30-15:25
Marcin Sławek (iNET Group) Temat wystąpienia wkrótce
15:30-16:05
Dariusz Fudala (SayF) Temat wystąpienia wkrótce
16:10-17:25
Tematy wystąpień wkrótce
17:30-18:05
Katarzyna Orzeł (Brightspot Consulting)Aspekty podatkowe i cywilistyczne nabycia sieci
18:05-19:30
Relaks
20:00-03:00
After Party
16 września - Mała sala prelekcyjna
09:00-12:55
Program wystąpień wkrótce
13:00-14:30
Przerwa obiadowa
14:30-18:05
Program wystąpień wkrótce
18:05-19:30
Relaks
20:00-03:00
After Party

17 września - Duża sala prelekcyjna
09:00-09:35
Marcin Borej (Uninet) O internecie na Jamajce
09:40-10:15
Rafał Zimnik (Zimny Trener) Trener personalny - motywacja
10:20-10:55
Wojciech Kujawa (Mikrotik) Spadochroniarstwo
11:00-11:55
Karol Świerkot, Olga Wiśniewska (Color Cubano) Jeden z najpopularniejszych blogów w sieci poświęconych Kubie
12:00-12:35
Dominik Łaciak (Kopalnia Kreatywna) Narciarstwo
12:40-12:55
Grzegorz Szeliga, Grzegorz Janikowski (iNET Group/OKTEL) Zakończenie konferencji
13:00-14:30
Danie obiadowe