AGENDA W FAZIE CIĄGŁEGO PRZYGOTOWANIA - MOŻE ULEC ZMIANIE

22 września
08:00-18:00
Budowa stoisk sponsorskich
14:00-18:00
Piotr Pytel (Twoi Eksperci)  Wystąpienia publiczne dla prelegentów 
14:00-18:00
Michał Latuszewski (KLARP)  Dostęp Telekomunikacyjny 
18:00-19:30
Relaks
19:30-00:00
Before Party

23 września - Sala Panelowa
09:00-09:15
Grzegorz Szeliga (iNET Group)  Rozpoczęcie konferencji 
09:20-09:55
Grzegorz Skiera (Silence)  Treści na stronie, a SEO - zwiększaj zasięgi dzięki dobrze przygotowanym tekstom na stronie
10:00-10:55
Piotr Pytel (Twoi Eksperci)  Temat w opracowaniu
11:00-11:55
Leszek Błaszczyk (Batna24)  Temat w opracowaniu
12:00-12:30
Grzegorz Madejczyk (Vector Solutions)  VECTOR SOLUTIONS - Dlaczego warto współpracować z nami? 
12:35-13:00
Tomasz Pawłowski (Metroport)  Temat w opracowaniu 
13:00-14:30
Przerwa obiadowa 
14:30-15:05
Dawid Szwugier (Ovigo)  Oglądaj telewizję w sieci swojego lokalnego dostawcy internetu 
15:10-15:25
Adam Barczyński (Cyberteam)  Temat w opracowaniu 
15:30-16:05
Michał Latuszewski (KLARP)  Prosta spółka akcyjna - Nowa forma prawna prowadzenia działalności telekomunikacyjnej 
16:10-16:45
Tomasz Myśliwiec (Fione)  NET360 - System stworzony dla Ciebie 
16:50-17:05
Maciej Lenda (Ledger)  Zastosowanie audytu finansowego celem optymalizacji kosztów i rozwoju firmy. 
17:10-17:45
Grzegorz Szeliga (iNET Group)  Rozwój projektów iNET Group 
18:00-19:30
Relaks 
19:30-00:00
Xbest Party
23 września - Sala Prelekcyjna
09:00-09:15
Grzegorz Szeliga (iNET Group)  Rozpoczęcie konferencji na sali Panelowej
09:20-10:15
Dariusz Fudala (SayF) Przychodzi urzędnik do telkoma - i co wtedy? 
10:20-10:55
Sylwester Chojnacki (Cambium Networks)  Temat w opracowaniu 
11:00-11:35
Piotr Walasek (Orange Polska)  Temat w opracowaniu
11:40-12:15
Ekspert z Infradata (Infradata)  Temat w opracowaniu 
12:20-12:55
Katarzyna Orzeł (Kancelaria Orzeł)  Temat w opracowaniu 
13:00-14:30
Przerwa obiadowa 
14:30-15:05
Grzegorz Janikowski (Korbank)  Temat w opracowaniu 
15:10-17:45
Program wystąpień wkrótce
18:00-19:30
Relaks
19:30-00:00
Xbest Party

24 września - Sala Panelowa
09:00-09:35
Katarzyna Orzeł (Kancelaria Orzeł)  Temat w opracowaniu 
09:40-10:15
Adrian Olkis (Epulegal)  Temat w opracowaniu 
10:20-10:55
Michał Latuszewski (KLARP)  Temat w opracowaniu 
11:00-11:35
Grzegorz Szeliga/Robert Lis (iNET Group)  Szkolenia iNET Group 
11:40-12:15
Andrzej Fudala (SayF)  Temat w opracowaniu 
12:20-12:35
Michał Latuszewski, Marek Owedyk (KLARP)  Zwrot Ulgi
12:40-12:55
Michał Latuszewski, Marek Owedyk (KLARP)  Windykacja Należnosci
13:00-14:30
Przerwa obiadowa 
14:30-15:55
Program wystąpień wkrótce
16:00-16:05
Grzegorz Szeliga (iNET Group)  Zakończenie konferencji 
16:00-19:00
Składanie stoisk sponsorskich
24 września -  Sala Prelekcyjna
09:00-09:35
Rafał Zimnik (Zimny Trener)  Jak wrócić do formy po pandemi 
09:40-10:15
Dominik Łaciak (Kopalnia Kreatywna)  Sporty ekstremalne w moim życiu 
10:20-10:55
Wojciech Kujawa (Mikrotik)  Spadochroniarstwo - Dlaczego ludzie z radością wyskakują z działającego samolotu? 
11:00-11:15
Michał Latuszewski (KLARP)  Retencja danych
11:20-13:00
Program wystąpień wkrótce
13:00-14:30
Przerwa obiadowa 
14:30-15:55
Program wystąpień wkrótce
16:00-16:05
Grzegorz Szeliga (iNET Group)  Zakończenie konferencji 
16:00-19:00
Składanie stoisk sponsorskich